Sandalet Modası "In" - Parmak Arası Terlik Modası "Out"!

Sandalet modası

Yazın gelmesiyle beraber birçoğumuz rahatlığın ve bu güzel havanın tadını çıkarmaya başladık bile. Ee durum böyle olunca parmak arası terlikler ve sandaletler de tekrar raflardaki yerlerini almaya başladı. Ancak bu sene sandalet modası parmak arasını geride bırakacak gibi gözüküyor.

Yeşil Sandalet

 

Yeşil Kundura da bulabileceğiniz bu model yüksek topuk seven bayanlara hitap ediyor. Lacivert-taba, su yeşili-taba ve vizon-taba gibi 3 farklı renkte bulabileceğiniz bu model süet deri olarak satın alabilirsiniz. Yeşil Kundura online sitesinde 139 TL olan fiyatı indirim kuponlarıyla daha da uygun hale getirmek elinizde.

Flo Bayan Sandalet

 

Yine yüksek topuk olsun ancak fiyatı biraz daha uygun olsun diye düşünüyorsanız size Flo sitesindeki bu sandalet modelini öneririm. Renk olarak kahvenin tonlarını seçebileceğiniz bu modelin fiyatı ise 89.99 Tl.

Takatuka Sandalet

 

“Hayır ben klasik modelleri tercih ederim.” derseniz Takatuka sitesindeki Ceyo markasının sandaleti tam size göre. Yine siyah, krem ve kahve olarak bulabileceğiniz bu model sitede 84TL’ye satılmakta.

Fitbas Sandalet

 

Yine klasik modellerle devam edecek olursak Fitbas sitesindeki bu modeli incelemenizi öneririm. Taba ve siyah renklerde bulabileceğiniz bu modelin fiyatı ise 49,90 TL. Ancak indirim kuponlarımız fiyatı zaten uygun olan bu ürünü daha da cazip hale getirmek için sitemizde sizleri bekliyor.

Yaz sandaletleri