Yepyeni Kaşe Kaban Modelleriyle Sıcacık Kışlar Bizi Bekliyor

kase-kaban_1360665313363

Moda dünyasının ünlü markaları, bu kış sizi sıcak tutmaya kararlı gözüküyor. Modaya yön veren markalar, takipçilerini bir anlamda ters köşeye yatırıyor ve sezonun trendleri konusunda farklı modeller ile karşımıza çıkıyor. Sadece trend renkler ve desenler değil aksesuarlar da farklı tasarımlarla yer alıyor. Ünlü markaların birçoğu iki-üç farklı temadan oluşan koleksiyonları ile bu yıl çok iddialı. Özellikle hırka, trençkot ve kaşe kaban modelleri ile ön plana çıkan markalar, bu kış hem kadınlar hem erkekler tarafından büyük ilgi görüyor.

İşte Bu Sezonun Modası: Feminen Desenler, Deri Parçalar ve Tel Zımbalar

İşte Bu Sezonun Modası: Feminen Desenler, Deri Parçalar ve Tel Zımbalar

Kadınlara özel hazırlanan koleksiyonlarda bu yıl feminen desenler, deri parçalar ve tel zımbalar ön planda. Birçok ünlü markanın koleksiyonunda bunu görmek mümkün. Kadınların ve erkeklerin en çok tercih ettiği markalardan biri olan Zara, bu yıl kaban modellerinde sezonun trend renklerinin yanı sıra beyaz renginin asaletini ve zarifliğini de kullanıyor. Boyun kısmından çıkan kürk detayları ise leopar desenler ile süslendirilmiş. Özellikle örgü modellerin trend olduğu bu sezona özel koleksiyonu ile kombin yaratmak isteyen kadınlar, Zara’nın kaban koleksiyonuna mutlaka uğramalı. Kaz tüyü montlara da koleksiyonunda yer veren ünlü marka, metal aksesuar olarak ise düğme ve fermuar detayına yer vermiş. Çaprazlama bir fermuar ya da baştan aşağıya düğmelerle süslenmiş bir mont görmek mümkün. Renklerde ise yeşil, kırmızı, pastel tonlar ve koyu renkler ön planda. Her modelde farklı renk alternatiflerinin olması da özellikle kadınları memnun edecek gözüküyor. Lc Waikiki de bu yıl kadınlara ve erkeklere özel kaşe kaban modelleri ile ön planda. Daha çok koyu tonlar ve sade kesimler ise dikkat çekiyor. Belden bağlamalı trençkot tarzı tasarımlar ve büyük metal düğmeli modeller hem erkekler hem de kadınlar için özel olarak tasarlanmış. Defacto da aynı LC Waikiki gibi sade tasarımlara imza atanlar arasında. Kürk detayı bu yıl yine ön planda. Birçok marka, kabanları hareketlendirmek ve cool bir hava katmak için kürt detayına önem vermiş gözüküyor. Dünyaca ünlü marka Mango da degaje yakaya sahip rahat kesimli kaşe kabanları ile bu kışı rahat, şık ve sıcak geçirmek isteyenlere özel modeller hazırlayanlar arasında.

Ünlü Markaların Koleksiyonlarına Ulaşmak Çok Kolay

Ünlü Markaların Koleksiyonlarına Ulaşmak Çok Kolay

Ünlü moda markaları, takipçilerini memnun edecek birçok detaya önem veriyor ve bunu koleksiyonlarında gösteriyor. Toprak tonların oldukça fazla kullanılmasının yanı sıra kiremit rengi, kırmızı ve bordo da yine koleksiyondaki yerini alıyor. Orijinal ve renkli tasarımla ulaşabildiğiniz gibi daha klasik tasarımlar ile tarzınızı korumak da mümkün. Modaya uygun tasarımların yer aldığı koleksiyonlara ulaşmak için ünlü markaların kendilerine ait sanal mağazalarına ulaşabileceğiniz gibi Türkiye’de birçok kişinin tercih ettiği fırsat siteleri de değerlendirilebilir. Limango bu konuda Trendyol ve Daybuyday ile beraber güzel bir fırsat sunuyor. İndirim kuponu avantajı da sunan bu fırsat siteleri, size daha ekonomik fiyatlarla alışveriş yapma deneyimi yaşatacak. Sitemizi takip edenler, güncel olarak yayınlanan indirim kuponları ile bu avantajı yakalayabilir.

Alışveriş İpucu Paylaşın

Hakkında yazmamızı istediğiniz bir ipucu veya bir fırsat mı biliyorsunuz? Söyleyin inceleyelim!