Tarzını Kolayca Yansıtmak İsteyenlerin Favorisi Supra Ayakkabılar

supra-ayak_1359887270393

Supra, yeni koleksiyonu ile 2013 yılına “merhaba” dedi. Özellikle sonbahar-kış koleksiyonu oldukça göz alıcı renkler ve desenlerden oluşuyordu. Yaş grubu olarak her ne kadar biraz daha gençlere hitap etse de kendini genç hisseden birçok yetişkin de kendi tarzına uyan bir modele sahip oluyor. Koleksiyonda hem klasik bir spor çizgisine sahip modeller hem de gerek desenleri gerek tasarımıyla dikkat çekici ürünler de bulunuyor. Bu durum da rahatlığına düşkün olanları bu markanın koleksiyonlarına göz atmaktan alıkoymuyor. Yakın zamanda yeni bir spor ayakkabı almak isteyenler, Supra’nın koleksiyonlarına kesinlikle göz atmalı.

Marjinal ve Klasik Tasarımlar Supra Ayakkabı’da

Marjinal ve Klasik Tasarımlar Supra Ayakkabı'da

Supra, tarzını yansıtmak isteyenlere yardımcı oluyor. Özellikle marjinal desenleri ile tüm dünyada oldukça popüler. Dünyanın birçok ünlü siması bu modellere bir şans vermiş ve beğenmiş olacak ki ayaklarından çıkarmıyor. Supra ayakkabı denildiği zaman ise akla ilk gelenlerden biri de Justin Bieber. Markanın reklam yüzü olmamasına rağmen modeli tüm dünyada fenomen bir hale getirdi. Özellikle milyonlarca hayranı, Justin’in tercih ettiği bu ayakkabılara ulaşmak için can atıyor. Justin’in tercihi bir kenara Kobe Bryant gibi ünlü simaların da ayaklarında bu modelleri görmek mümkün. Rihanna, Justin Timberlake, Jay-z, Chris Brown gibi ünlü simalar da yine Supra ayakkabıyı tercih edenler arasında. Bu seneki koleksiyonlara göz attığımızda ise trend modeller yine ön planda. Klasik olarak farklı bir tarzı olduğunu kabul etmek lazım ancak her yaş grubuna uygun bir modele de rastlıyoruz. Kendine özgü tasarımlarını tercih edenlerin yanı sıra klasik bir basketbol ayakkabısı ya da converse tarzı bir model arayanlar da yine aradıklarını bulacaktır. Marjinal tasarımlarıyla ön plana çıkan firma, son yıllarda farklı yaş gruplarına da hitap etmek için modellerinde ufak bir değişikliğe gitti. Aşırı dikkat çekici ve cırtlak renklere sahip Supra ayakkabıları giymek istemeyenlere özel daha çok Adidas, Puma ve Converse markalarına yakın modeller üretmeye başlayan firma, bu kararından oldukça emin. Ünlü markanın ayakkabıları özellikle Justin Bieber ile sadece Türkiye’de değil tüm dünyada büyük satış oranı yakaladı. Altın çağını yaşayan firma, koleksiyonlarındaki modellerinde sunduğu rahatlık ve tarzıyla adından daha çok söz ettirecek gibi gözüküyor.

Ayakkabıda Sanal Alışveriş İmkanı

Ayakkabıda Sanal Alışveriş İmkanı

Ünlülerin tercih ettiği ve tüm dünyada bu aralar bir fenomen halinde gelen Supra, kendisine sahip olmak isteyenleri biraz zorluyor. Türkiye’de henüz diğer ünlü markalar kadar kolay erişilebilen bir marka değil. İndirimli fiyatlar ile bu ürüne ulaşmak için fırsat sitelerini yoklamakta fayda var. Trendyol, Limango, Markafoni gibi fırsat siteleri, yılın farklı zamanlarında bu markaya kolay erişmek isteyenlere özel avantajlar sunuyor. Ancak kısıtlı süreler ile satışa çıkan ürünleri kaçıranlar bir sonraki avantajı beklemek zorunda kalıyor.

Alışveriş İpucu Paylaşın

Hakkında yazmamızı istediğiniz bir ipucu veya bir fırsat mı biliyorsunuz? Söyleyin inceleyelim!