Kışın Olmazsa Olmazı Kaban Modelleri ve Uygun Kaban Fiyatları

kadin-kaba_1360673578732

Kış mevsiminin soğuk, rüzgarlı ve yağmurlu günlerinden korunmak isteyenler, ünlü markaların bu sezona ait koleksiyonları ile bu dileklerini gerçekleştirecek. Dünyanın ve Türkiye’nin ünlü moda markaları, kadın ve erkekler için bu yıl başarılı bir koleksiyon hazırlamış gözüküyor. Sokak modasına ve iş hayatına uygun kaban, mont, hırka ve trençkotlar arasında bu yıl kabanların özel bir yeri var. Modayı yakından takip eden kadın ve erkekler, sportif ve klasik duruşundan taviz vermeden kendisine en uygun modelleri bulmakta zorluk çekmeyecek.

Toprak Tonları İle Bu Kış Daha Sıcak

Toprak Tonları İle Bu Kış Daha Sıcak

Kaban fiyatları ve modelleri ile bu yıl dikkat çeken markaların başında Mango geliyor. Belden bağlamalı kruvaze detaylar ve degaje yakalı şık kabanlar kadınları hem şık gösterecek hem rahat ettirecek. Toprak tonun yanı sıra siyah rengi ile de renk çeşitliliği sağlanmış. Özellikle kapitone anorak modelinde bulunan metal aksesuarlar, tasarıma farklı ve marjinal bir hava katıyor. Kapşon detay ile hareketlenen tasarımlarda ise kürkler yine yakalardan dışarı çıkıyor. Mango, bu yıl kadınlara özel kaban fiyatları ve modelleri ile ağırlığını hissettiriyor. Army havasının estiği sonbahar-kış koleksiyonlarında, yeşil rengi de başarıyla modellerine uyguluyor. Dünyaca ünlü marka Zara da bu yıl koleksiyonlarında metal aksesuarlar, çapraz fermuarlar yine ön planda. Bu yıl kaban fiyatları ile kadınların ve erkeklerin ilgisini de çekiyor. Kadınlara özel koleksiyonlarda farklı renklerin bulunması da kombin konusunu daha da kolaylaştırıyor. Türkiye’ye Akdeniz modasını getiren Defacto, bu yıl hem erkeklere hem de kadınlara özel tasarımlarıyla göz dolduruyor. Koleksiyonlarında daha çok sadeliğe önem veren marka, farklı detaylar ile modellere ufak hareketler katıyor. Renk seçeneklerinde ise kırmızı, mavi, lacivert, toprak tonu ve koyu kahverengi yine ön planda. Defacto gibi bu yıl birbirinden şık koleksiyonlara imza atan bir başka marka ise LC Waikiki. Ünlü marka da Defacto gibi bu yıl sadeliğe önem verenler arasında. Bu yıl toprak tonların ağırlıkta olması kombin yaratma konusunda hem erkekleri hem de kadınları oldukça rahatlatacak. Botlardaki koyu ve bej renkler, kıyafetler ile uyumu daha fazla gözler önüne seriyor.

Hediye Çeki ve İndirim Kuponu ile Kış Alışverişinizi Tamamlama Fırsatı

Hediye Çeki ve İndirim Kuponu ile Kış Alışverişinizi Tamamlama Fırsatı

Ağırlıklı olarak tek renkten oluşan tasarımlar, bu yıl bazı koleksiyonlarda iki farklı renk ile de karşımıza çıkıyor. Kırmızı ile siyah, lacivert ile yeşil, bordo ile pastel tonlar bu yıl uyumlu renkler arasında. İş hayatından sokak modasına kadar her tarza ve her mekana uygun kaban modelleri ile kışa hazırlanmak mümkün. Bu yıl ki koleksiyonlarda bulunan sportif hava ise bütün markalarda var. Ünlü markaların koleksiyonlara ulaşmak için iki farklı yol var. İlk olarak ünlü markaların kendi alışveriş sitesini ziyaret edebileceğiniz gibi fırsat siteleri ile de bu koleksiyonlara ulaşabilirsiniz. Benim tercihim ise fırsat sitelerine göz atmanız. İndirim kuponları ile çok daha avantajlı fiyatlara ulaşmak mümkün oluyor. İndirim kuponları ise sitemizde bulunuyor. Trendyol, Markafoni ve Limango ise ziyaret edebileceğiniz ve alışverişlerde indirim kuponu kullanabileceğiniz siteler arasında yer alıyor. Kaban fiyatlarındaki uygun indirim oranı ise size memnun edecek gibi duruyor.

Alışveriş İpucu Paylaşın

Hakkında yazmamızı istediğiniz bir ipucu veya bir fırsat mı biliyorsunuz? Söyleyin inceleyelim!