Avantajları ve Dezavantajlarıyla Kapıda Ödeme Ayakkabı Alışverişi

kapida-ode_1360317131620

İnternet üzerinden alışveriş yapmak artık günlük hayatta yaptığımız rutin işlerden biri oldu. Moda, aksesuar, teknoloji ürünleri, yiyecek ve daha birçok kategoride ihtiyaç duyulan ürünler bize sadece bir tık uzakta duruyor. İnternet üzerinden sipariş vermek kişiye avantaj kattığı gibi dezavantaj da katıyor. Ancak kredi kartı yerine kapıda ödeme seçeneğini kullanarak alacağınız riskleri de minimum seviyeye indirmek mümkün.

Yeni Nesil Ödeme Sistemi: “Sipariş Ver Kapında Öde”

Kapıda ödeme sisteminin kullanıcıya sunduğu en büyük avantaj kredi kart bilgilerinin kendisinde kalması. Müdavimi olduğunuz bir markaya ait kampanyalar, tanımadığınız bir alışveriş sitesinde karşınıza çıkabilir. Ürünlerin orijinal olup olmadığını konusunda kararsız kalmak bir yana sipariş verdiğiniz ürünün ne zaman teslim edileceği de meçhul olabilir. Hem ürünü önceden satın almak hem de temin süresi adı altında uzun süre beklemek istemeyenler, kapıda ödeme seçeneğini tercih ederek siparişi kapısına kadar getirtebilir. Şikayet sitelerini incelediğimiz zaman birçok kişinin orijinal olmayan ürün, uzun süreli temin süresi ya da para iadesi konusunda şikayetlerini görmek mümkün. Bu açıdan bakıldığında bu seçeneği tercih etmek kişiye büyük bir avantaj katıyor. Sipariş verdiğiniz ürünü önce inceleyebilir ve daha sonra ürünü teslim alabilirsiniz. Kapıda ödeme sistemini kullanan birçok site var. Kullanıcılarına güven vermek için bu yolu tercih edenlerin sayısı hiç de az değil. Bu sisteminin kişiye kattığı en büyük avantaj ise ürünü görerek satın almak. Ancak bu durumun bir de dezavantaj yarattığı gerçeği var. Bu seçeneği tercih edenler, yüksek kargo ücreti ile karşılaşıyor. Ekonomik fiyatlarla alınan ürünler bu yüzden biraz daha tuzlu olabiliyor. Ancak sipariş verilen ürünün hiç gelmemesi, eksik gelmesi ya da para iadesi gibi sorunlarla karşılaşmamak ile kıyaslandığında pek de sorun edilecek bir durum gibi gözükmüyor.

Kapıda Ödeme Ayakkabı Alışveriş İmkanı

Kapıda Ödeme Ayakkabı Alışveriş İmkanı

Yakın zamanda yeni bir ayakkabı almayı düşünenler, kapıda ödeme ayakkabı alışverişini YenimiYeni’den yapabilir. Dünyanın en ünlü moda markalarına ait yeni sezon koleksiyonlar, YenimiYeni’nin sanal rafında karşımıza çıkıyor. Fiyatlar için ise makul diyebiliriz. Her bütçeye ve her zevke uygun tasarımların olması da özellikle şıklığından taviz vermek istemeyenler için iyi bir haber. Yenimiyeni, size bu hizmeti sunan sanal platformlar arasında. Sipariş verdiğiniz ürünün ödemesini kredi kartı ile yapmak zorunda değilsiniz. Kargo bedelindeki ufak bir artışı da göz önüne alarak site üzerinden dilediğiniz ürünü kapınıza getirmek mümkün. Alışveriş yapmanın bu kadar kolay olması kişiyi ister istemez mutlu ediyor. Sipariş verilen ürünün eksik ya da yanlış gelip gelmediğini kontrol ettikten sonra ürünü satın alabilir ya da ürünü kabul etmeyerek geri gönderebilirsiniz. Özellikle kullanıcısına bu avantajı sunan alışveriş siteleri arasında Butigim ve Modaset de bulunuyor. Ayrıca muhafazakar giyimi tercih eden kadınlar da ModaNisa’yı ziyaret edebilir. Kapalı giyinmeyi tercih eden genç kızlara ve kadınlara özel tasarımların yer aldığı sitede birçok ünlü markanın koleksiyonu yer alıyor. Ayrıca indirim kuponu fırsatından yararlanarak bu ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmak mümkün. Sitemizi ziyaret edenler, ücretsiz ulaştıkları indirim kuponu ve hediye çeki ile bu avantajı kullanabilir.

Alışveriş İpucu Paylaşın

Hakkında yazmamızı istediğiniz bir ipucu veya bir fırsat mı biliyorsunuz? Söyleyin inceleyelim!