Trendyol

 

Özel bir online mağaza olan Trendyol, yeni nesil trendleri en hızlı şekilde müşterilere sunuyor. Trendyol mağazasında bulunan binlerce ürün, pek çok bedene göre tamamen uyumlu. Aranan bir ürünün hızlı yollar ile bulunması için 2012 senesinde kurulan mağaza, modaya öncülük etmektedir. Ülkemizin yetiştirdiği birçok moda tasarımcısının ürünlerini satışa sunan mağaza, bu anlamda bir ilk olmaktadır. Kurulduğu günden ortalama bir yıl sonra, 4 milyondan fazla üyesine hizmet vermeye başlayan mağaza, 600 kişilik bir ekip ile 1000’den fazla marka ürününü sunmakta. Dev operasyon merkezinden hizmet veren mağaza, her gün on binlerce paket sevkiyatı yapıyor. Kurulduğu yıldan birkaç ay sonra, ABD merkezli bir yatırım şirketi olan Tiger Global’den yatırım alan mağaza, Google, Amazon, Groupon, Zynga ve Twitter gibi şirketlerin en büyük yatırımcılarından olan Klenier Perkins Caufield’in yatırımı ile daha da güçlenmiştir. Ülkemizde oldukça büyük bir alışveriş imkanı oluşturan mağaza, birçok farklı kampanya seçeneği oluşturuyor. Bu tür seçenekler dâhilinde istediğiniz ürüne oldukça hızlı bir şekilde ulaşmanız sağlanıyor. Pantolon, tişört, hırka, yelek, ayakkabı, çanta, cüzdan, saat, aksesuar ve çocuk kıyafetleri gibi pek çok ürün, sizleri bekliyor. Mağazanın çalışma sistemi, genellikle kampanya ve indirim fırsatları üzerine ilerlemekte. En çok talep gören ürünlerde kampanya yapan mağaza, uluslararası bir boyutta çalışma yürütüyor. Bu sebep doğrultusunda, en yeni ürünleri en uygun ödeme seçenekleri ile üyelerine sunuyor. Yapılan alışverişler, hızlı kargo seçeneği ile sizlere gönderiliyor. Birçok farklı avantaj, kaçırılmayacak düzeyde. Trendyol indirim kuponu seçenekleri, farklı müşteriler için de oldukça avantajlı.

Mağazada Sunulan Tasarımlar Ve Kampanya Yöntemleri

Mağazanın sunmuş olduğu fırsatlar, her sezon farklı bir ürün üzerinde oluşturulmakta. Bu sayede pek çok ürün, düzenli kampanyalar dâhilinde sunulmakta. Mağazanın oluşturduğu kampanyalar arasında yer alan davet etme kampanyası, sizlere oldukça büyük avantajlar oluşturacak. Satın almış olduğunuz ürünlerde kayda değer bir şekilde indirim sağlayan bu fırsat, kullanımı oldukça kolay birkaç yoldan oluşuyor. Birçok farklı avantaj seçeneği ile sunulan en uygun ürünler, online mağaza vitrinlerinde sizleri bekliyor. Modanın en gözde ürünleri, kreasyon tasarımları ve ilgi çekici birçok ürün, en uygun fiyatla sunuluyor. Trendyol hediye çeki ve davet kampanyaları, pek çok üründe daha indirimli ücretler oluşturuyor. İndirim kuponları ve hediye çeki fırsatları için, acele etmeniz önerilir.

Trendyol İndirim Kuponu Ve Kullanımı

Arkadaşlarınızı davet etmek için, sisteme üye olmanız gerekiyor. Ardından yapacağınız işlemler, sizlere en hızlı yolla davet etme koşullarını gösterecek. Öncelikle arkadaşını davet et sekmesine tıklayarak sayfaya ulaşmalısınız. Sayfaya bağlandıktan sonra, kısa vadeli birkaç adım ile istediğiniz arkadaşa mail atabilirsiniz. Arkadaşınızın bu sitede sizin yolladığınız kod ile alışveriş yapması durumunda, ekstra indirim ve para puan kazanıyorsunuz. Bunları kullanmak için ise, alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme sayfasına ulaşmalısınız. Ödeme sayfasında bulunan kod kutucuğuna Trendyol hediye çeki yahut sezonun farklı kampanya kodlarını girerek, avantajlı indirimlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiler ve yeni model ürünler için Trendyol mağazasına uğrayabilirsiniz. Hediye çeki ve indirim kuponları ile en güzel alışverişler sizleri bekliyor.

Trendyol Puanlaması: 4.5 / 5 (38 oylama)

Tüm aktif Trendyol fırsatlarımız Şubat 2015 tarihine kadar geçerlidir

Trendyol indirim kuponları
Kupon Alarmı Açık Kapalı

Trendyol kupon kodları

En son Trendyol indirim kuponları ve fırsatları (Şubat 2015)

Bu sayfada en son Trendyol indirim kuponlarını bulabilir ve Trendyol sitesinden yapacağınız alışverişlerinizde 30% kadar indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kupon kodlarını kullanmak oldukça kolay: sadece "Kupon Kodunu Göster" butonuna tıklayın ve çıkan kupon kodunu kopyalayıp alışveriş yaptığınız mağazada kullanın.

Trendyol indirim kuponları Şubat 2015

Üzgünüz, ne yazık ki aktif Trendyol indirim kuponu bulamadık. Kupon bilgilerimizi günlük güncelliyoruz, bu yüzden lütfen kısa süre sonra sayfamızı tekrar ziyaret ediniz.

En iyi kuponlar sayfamızda, size özel fırsatlar bulabilirsiniz

En iyi kuponlar sayfasına git ›

Trendyol hakkındakiler

Mağaza Bilgileri

Trendyol: Mağazaya git Mağazaya git

Website

www.trendyol.com

Eylül Çeviker

Mağaza hakkındaki düşüncemiz

Eylül Çeviker

Trendyol kuponları daima kullanıcılara en avantajlı alışveriş olanağı sunmaktadır. Trendyol mağazasından yapacağınız online alışverişlerden önce kupon kodunuzu almayı unutmayın!