Frutation

 

Frutation, 1996 yılında Amerika’da kurulan Edible Arrangements markasının Türkiye’deki mağazalarının kullandığı bir markadır. Ünlü markanın ürün yelpazesinde ise çikolata soslu meyveler, bardakta ve kutuda meyveler ile meyve suları yer alıyor. Farklı şekiller ve dilimler halinde kesilen muz, üzüm, kavun, ananas ve çilek ile sağlıklı ve lezzetli bir tada ortak olunuyor. Özel günler için özel paketler hazırlayan ünlü marka, böylece farklı bir hediye düşünenlerin de yardımına koşuyor.
Şubeleri ziyaret edip sipariş verenlerin aksine sanal alışveriş sitesini tercih edenler ise sadece sanal mağazada geçerli Frutation indirim kuponları ile daha cazip fiyatlara kavuşuyor.

Frutation’da Sanal Alışverişe Özel Avantajlar Sürüyor!

Frutation indirim kuponları ile birçok avantaj sizi bekliyor. İlk ve en önemli avantaj ise tabii ki fiyatlarda indirim sağlaması. Kupon sayesinde TL tutarında bir indirimi dilediğiniz an yakalayabilirsiniz. Siteye üye olduğunuz an sizin için yeni bir fırsat kuponu demektir. Siteye üye olmanın yanı sıra arkadaşlarınızı da davet etmek size indirim kuponu kazandırıyor. Kuponları kazanmak için ise davet ettiğiniz arkadaşınızın siteden sipariş vermesi gerekiyor. Sipariş verdiğinde ve sipariş onaylandığında hemen size özel bir kupon hesabınıza aktif ediliyor. Bu kuponu dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Ünlü alışveriş sitesini ziyaret edenler “1 alana 1 bedava” ya da “1 alana 2.inci yarı fiyatına” gibi farklı avantajları da yakalıyor. Bu avantajlardan yararlanmak için yapmanız gereken sadece üye olmak ve arkadaşlarınızı davet etmek. Bunun yanı sıra sosyal ağları da takip edebilirsiniz. Sosyal ağları takipte kalanlar de kazanıyor. Frutation hediye çekine ücretsiz ulaşmak için Facebook ve Twitter sosyal ağlarını da takip edebilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş yapmak için hediye çeki fırsatı oldukça önemli bir avantaj. Kuponlara ulaşmak ise gördüğünüz gibi ücretsiz ve oldukça kolay. Bunun yanı sıra yine kuponlara ulaşmak için sitemizi de ziyaret edebilirsiniz. Frutation hediye çeki ve indirim kuponları ücretsiz olarak yılın her günü güncel olarak sitemizde karşınıza çıkıyor. Sadece siteye giriş yapın ve sahip olmak istediğiniz kuponun üstünü tıklayın. Bu sayede avantajlardan ücretsiz yararlanacaksınız.

Hediye Çekini Nasıl Kullanırım?

Sahip olduğunuz kuponları kullanmak da sadece birkaç saniye sürüyor. Sitemizi ziyaret edenler kuponların üstüne tıklayarak kodları görebilir. Harf ve rakamların oluşturduğu bu kodlar sayesinde alışverişi daha da indirimli tariflerle tamamlamak elinizde. Siteye üye olduktan sonra alışveriş sepetini dolduranlar ödemeyi yapmadan önce fiyatı indirmek için kuponları sisteme aktif ediyor. Ödeme esnasında sistem size bir kupona sahip olup olmadığını soruyor. Elinizdeki dijital kodu sisteme tanıttığınız andan itibaren kupon geçerli oluyor ve indirim gerçekleşiyor. Üstelik bu kuponlar yılın her günü devam ediyor ve kazandırıyor. Sipariş verdiğiniz ürünleri daha da ucuza almak için bu kuponları kullanmayı unutmayın. Son kullanma tarihine kadar bir kuponu defalarca kullanabilir ve her seferinde indirim yakalayabilirsiniz.

Frutation Puanlaması: / 5 ( oylama)

Tüm aktif Frutation fırsatlarımız Şubat 2015 tarihine kadar geçerlidir

Frutation hakkında daha fazlası

Website
www.frutation.com.tr
Frutation indirim kuponları
Kupon Alarmı Açık Kapalı

Frutation kupon kodları

En son Frutation indirim kuponları ve fırsatları (Şubat 2015)

Bu sayfada en son Frutation indirim kuponlarını bulabilir ve Frutation sitesinden yapacağınız alışverişlerinizde 30% kadar indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kupon kodlarını kullanmak oldukça kolay: sadece "Kupon Kodunu Göster" butonuna tıklayın ve çıkan kupon kodunu kopyalayıp alışveriş yaptığınız mağazada kullanın.

Frutation indirim kuponları Şubat 2015

Üzgünüz, ne yazık ki aktif Frutation indirim kuponu bulamadık. Kupon bilgilerimizi günlük güncelliyoruz, bu yüzden lütfen kısa süre sonra sayfamızı tekrar ziyaret ediniz.

En iyi kuponlar sayfamızda, size özel fırsatlar bulabilirsiniz

En iyi kuponlar sayfasına git ›

Frutation hakkındakiler