Çiçek Sepeti

 

2000 senesinde kurulan site, ülkemizdeki anlayışı değiştirmek için pek çok çalışma yapmıştır. En uygun seçenekler ile hizmet vermek için, Türkiye ve yurtdışında toplam 300’e yakın iş ortağı ile çalışmaktadır. 2011 yılında ortaklık çalışmalarını güçlendiren Çiçek Sepeti, bünyesine Amazon.com ve HummingBird şirketini ekledi. Çiçek Sepeti mağazasına ortak olan bu iki şirket, uluslararası çalışmaları daha profesyonel hale getirmek için uğraştı. Ülke çapında vermiş olduğu hizmet ile oldukça profesyonel çalışan mağaza, en uygun ödeme seçeneklerini sunarak hizmet veriyor. Sunmuş olduğu onlarca çeşit, en makul fiyatlarla sevdiklerinize ulaşıyor. Mağaza, 2010 yılında bünyesine hafif ve lezzetli meyve sepetlerini de ekledi. 2011′de ise birbirinden harika kek ve çikolataların satışına başladı. Paket promosyon olarak sunulan bu hizmet, en uygun ödeme seçenekleri ile müşterilere ulaştırılıyor. Birbirinden çeşitli yüzlerce tasarım, onlarca farklı bitki türü, renkli güller, karanfiller gibi pek çok özel hediye, makul ödeme seçenekleri ve kampanya fırsatları ile sunulmaya devam ediliyor. Çiçek Sepeti indirim kuponu, alışverişlere ayrı bir heyecan ve keyif katıyor. Online olarak yapacağınız alışverişler, sizlerle düzenli puanlar kazandırdığı için her alışverişinizde ekstra puanlar sizleri bekliyor olacak. Müşteri memnuniyetinde %100 güvenceyi hedefleyen şirket, hızlı ve güler yüzlü ekibi ile gayet profesyonel çalışıyor. Verdiğiniz bilgiler güvenli ortamlarda saklanarak sizlere belirli dönemlerde hatırlatılıyor. Bu hatırlatma işlemi, tamamen özel günleriniz için uygulanan bir hizmet. Özel günleriniz için yaptığınız alışverişler, her sene aynı günde sizlere tekrar hatırlatılarak hem özel günlerinizi unutmamanız sağlanıyor, hem de sevdikleriniz için birbirinden güzel fırsatlar ile karşılaşmanız hedefleniyor. Avantajlı ödeme fırsatları, online mağaza seçenekleri ile daha da makul hale geliyor. Birbirinden renkli kategoriler, gelişmiş arama seçenekleri ve sevdiklerinize özel birbirinden güzel hediyeler, artık daha hızlı bir şekilde ulaşacak.

Mağazanın Ürettiği Hizmet Ayrıcalıkları

Mağazanın sunmuş olduğu kampanyalar, farklı dönemlerde ortaya çıkıyor. Örneğin özel günler ve tatil zamanlarında birbirinden farklı onlarca tasarım bulabilirsiniz. Ayrıntılı tasarımlar için, mağazanın online kataloglarını incelemeniz önerilir. Sitenin sunmuş olduğu avantajlı fırsatlar, özel Çiçek Sepeti hediye çeki ile daha da makul şekillerde sunuluyor. Bu fırsattan yararlanmanız için, alışveriş yapmanız yeterli olacak. Sisteme üye olurken verdiğiniz bilgiler, güvenli bir şekilde saklandığı için üçüncü şahısların ulaşımı söz konusu değildir. Markanın sunmuş olduğu fırsatlar, oldukça kolay bir şekilde kullanılabilecek bir yapıda düzenleniyor. Çiçek Sepeti indirim kuponu, her alışverişiniz sonunda sizlere özel kodlar ile veriliyor. Bu sayede yapacağınız alışverişler, daha avantajlı fırsatlar ile sizlerin karşısına çıkıyor. İndirim kuponu ve hediye çeki fırsatları ile alışverişlerinizde ekstra para puan kazanın.

Online Mağaza Fırsatlarından Yararlanma Yolları

Online olarak yapacağınız alışverişler, sizlere özel hediye çeki ve indirim kuponu ile sunulmakta. Çiçek Sepeti hediye çeki, genellikle puan ve yüzdelik fırsatlarla kullanılıyor. Yaptığınız alışverişlerde, ödeme sayfası ile karşılaştığınız zaman, size verilen kodu girebilirsiniz. Yapacağınız alışverişler ardından, özel kutlama kartları seçeneği ile karşılaşacaksınız. Bu sayfadan istediğiniz herhangi bir kartı seçebilir ve notunuzu iletebilirsiniz. Ardından gönderen bilgileri ismindeki sayfaya yönlendirileceksiniz. Burada gireceğiniz avantaj şifresi ile fırsatlardan yararlanabilir, düşük ücret ödeyebilirsiniz. Anlaşmalı kurum şifrelerinizi de buradan girebilirsiniz. Anlaşmalı operatör kampanyaları için üretilen şifreler, bu sayfada kullanılabilir. İndirimli fırsat seçenekleri, sizleri bekliyor.

Çiçek Sepeti Puanlaması: 4.7 / 5 (15 oylama)

Tüm aktif Çiçek Sepeti fırsatlarımız Şubat 2015 tarihine kadar geçerlidir

Çiçek Sepeti indirim kuponları
Kupon Alarmı Açık Kapalı

Çiçek Sepeti kupon kodları

En son Çiçek Sepeti indirim kuponları ve fırsatları (Şubat 2015)

Bu sayfada en son Çiçek Sepeti indirim kuponlarını bulabilir ve Çiçek Sepeti sitesinden yapacağınız alışverişlerinizde 30% kadar indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kupon kodlarını kullanmak oldukça kolay: sadece "Kupon Kodunu Göster" butonuna tıklayın ve çıkan kupon kodunu kopyalayıp alışveriş yaptığınız mağazada kullanın.

Çiçek Sepeti indirim kuponları Şubat 2015

Üzgünüz, ne yazık ki aktif Çiçek Sepeti indirim kuponu bulamadık. Kupon bilgilerimizi günlük güncelliyoruz, bu yüzden lütfen kısa süre sonra sayfamızı tekrar ziyaret ediniz.

En iyi kuponlar sayfamızda, size özel fırsatlar bulabilirsiniz

En iyi kuponlar sayfasına git ›

Çiçek Sepeti hakkındakiler

Mağaza Bilgileri

Çiçek Sepeti: Mağazaya git Mağazaya git

Website

www.ciceksepeti.com

Eylül Çeviker

Mağaza hakkındaki düşüncemiz

Eylül Çeviker

Çiçek Sepeti kuponları daima kullanıcılara en avantajlı alışveriş olanağı sunmaktadır. Çiçek Sepeti mağazasından yapacağınız online alışverişlerden önce kupon kodunuzu almayı unutmayın!