Butigo

 

Türkiye’de kişiye özel ayakkabı tasarımı yapan yepyeni bir sanal alışveriş sitesi doğruyor. “Bugün Ne Giysem” yarışmasının da jüri üyelerinden olan ünlü modacı Ivana Sert’in de tasarımcıları arasında yer aldığı Butigo, kişiye özel trend koleksiyonlar ile karşımıza çıkıyor. Butigo’da sistem çok basit işliyor. Üyelik sürecinde size en sevdiğiniz ayakkabı türü ve giyim tarzını beğendiğiniz birkaç kişi soruluyor. Bunun yanı sıra beden ve yaş gibi kriterleri de göz önüne alarak size özel tasarımlar hazırlanıyor ve karşınıza çıkarılıyor. Geriye ise sadece sipariş vermek kalıyor. Bu arada Butigo indirim kuponlarını da kullanmayı ihmal etmeyin.

Kişiye Özel Tasarımlara Ulaşmak Artık Çok Daha Kolay!

Butigo bu yıl adından oldukça fazla söz ettirecek gibi gözüküyor. Yılın trend modellerine ulaşmak ya da kendinize en uygun ayakkabıyı seçmek konusunda sıkıntı yaşayanlar Butigo’yu ziyaret edebilir ve hemen üye olabilir. Hatta hemen üye olanlara özel bir indirim kuponunun olduğunu da hatırlatalım. Size özel ilk tasarımlar kayıt sırasında vermiş olduğunuz mail adresine geliyor. Bu sayede size önerilen ilk modellerden biri hoşunuza gittiği taktirde Butigo indirim kuponunu da hemen kullanabilir ve indirimden anında yararlanabilirsiniz. Siteyi ziyaret edenler sadece üye olmakla avantajlardan yararlanmıyor. Üye olduktan sonra arkadaşlarını davet edenler ve siteye davet üzeri gelenler de kazanıyor. Facebook, Twitter gibi sosyal ağları da takip etmeniz sizin yararınıza. Bu sayede indirim kuponlarından ilk sizin haberiniz olacak ve ilk siz kullanmış olacaksınız. Size sunulan bu hediye çeklerinin size kazandırdığı avantajlar ise birbirinden farklı olabilir. Bazen bir hediye çeki ile bir sonraki alışverişe özel oldukça iyi bir indirim oranı kazanabilirsiniz. Bazense Butigo hediye çeki ile sipariş verdiğiniz kargo için ücret ödemeyebilirsiniz. Size sunulan bu fırsat kuponları sürekli farklı avantajlar ile karşınıza çıkmaya yani kısaca size hitap etmeye çalışıyor. Fırsat kuponlarının birbirinden farklı birçok özelliği var. Peki bu kuponlara ulaşmak için illa üye olmak, sosyal ağları takip etmek ya da arkadaşlarınızı davet ettikten sonra onların alışveriş yapmasını beklemek mi gerek? Tabii ki hayır.

Butigo Hediye Çekiniz Hazır! Üstelik Ücretsiz!

Alışverişlerde artık cazip fiyatlardan yararlanmak için indirim kodları şart oldu. Birçok alışveriş sitesinde geçerli indirim kodlarına ulaşmak için sitemize göz atabilir ve ücretsiz bir şekilde bu kodlara ulaşabilirsiniz. Sosyal ağları takip etmek ya da siteye üye olmak zorun da da değilsiniz. Fırsat kuponlarına ulaşmak en fazla bir dakika sürüyor. Kişiye özel ayakkabılar hazırlayan bu sanal alışveriş sitesinde geçerli fırsat kodları da yine sitemizde. Sitemizi ziyaret edin ve sizin için en uygun gözükeni seçin. Harf ve rakamların oluşturduğu bu dijital kodlar ile alışveriş yapmak çok daha keyifli. Yılın her günü devam eden bu kampanyalar sayesinde indirimlerden kolayca yararlanacaksınız. Arkadaşlarınızı da bu durumdan haberdar etmeyi unutmayın.

Butigo Puanlaması: 4.3 / 5 (89 oylama)

Tüm aktif Butigo fırsatlarımız Şubat 2015 tarihine kadar geçerlidir

Butigo indirim kuponları
Kupon Alarmı Açık Kapalı

Butigo kupon kodları

En son Butigo indirim kuponları ve fırsatları (Şubat 2015)

Bu sayfada en son Butigo indirim kuponlarını bulabilir ve Butigo sitesinden yapacağınız alışverişlerinizde 30% kadar indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kupon kodlarını kullanmak oldukça kolay: sadece "Kupon Kodunu Göster" butonuna tıklayın ve çıkan kupon kodunu kopyalayıp alışveriş yaptığınız mağazada kullanın.

Butigo indirim kuponları Şubat 2015

Üzgünüz, ne yazık ki aktif Butigo indirim kuponu bulamadık. Kupon bilgilerimizi günlük güncelliyoruz, bu yüzden lütfen kısa süre sonra sayfamızı tekrar ziyaret ediniz.

En iyi kuponlar sayfamızda, size özel fırsatlar bulabilirsiniz

En iyi kuponlar sayfasına git ›

Butigo hakkındakiler

Mağaza Bilgileri

Butigo: Mağazaya git Mağazaya git

Website

www.butigo.com

Eylül Çeviker

Mağaza hakkındaki düşüncemiz

Eylül Çeviker

Butigo kuponları daima kullanıcılara en avantajlı alışveriş olanağı sunmaktadır. Butigo mağazasından yapacağınız online alışverişlerden önce kupon kodunuzu almayı unutmayın!