1v1y

 

2011 yılının Ekim ayında kurulan 1V1Y, sunduğu cazip kampanyalar ve yüksek indirim oranları ile Türkiye’nin en iddialı sanal alışveriş platformlarından biri olmaya devam ediyor. Kurucu üyeleri arasında ise Türkiye’de ayakkabı sektöründe başarılı bir geçmişi ve ünvanı bulunan Hotiç’in kurucusu oturuyor. Ayrıca yine yönetim kurulu üyeleri arasında Derimod, Kiğılı, İpekyol gibi ünlü markaların CEO görevini yönetmiş isimler ve kurucular yer alıyor. İnternet üzerinden dünyanın ve Türkiye’nin en seçkin markalarına ulaşabileceğiniz gibi özel indirim kuponları ile alışverişi çok daha avantajlı bir duruma sokmak sizin elinizde. Türkiye’de moda ve perakende sektörünün öncü firmalarının ortak bir projesi olan 1V1Y, en avantajlı fiyatlar ve kampanyalar ile yılın her gün size ünlü markaların ilkbahar-yaz ve sonbahar-kış koleksiyonuna ait modellerini ucuz fiyatlar ile sunuyor.

Türkiye’nin ve Dünyanın En Seçkin Moda Markalarında Kampanya!

İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde daha az ödeyerek daha çok avantaj kazanmak için 1v1y indirim kuponlarını kullanabilirsiniz. İndirim kuponları sayesinde sipariş verdiğiniz ürüne çok daha makul bir ücret ile ulaşabiliyorsunuz. Üstelik bu kuponları kullanmak için herhangi bir ücret ödemenize de gerek yok. Dünyanın en seçkin markalarına ait en yeni koleksiyonlara bu fırsat kuponları ile ulaşmak ve siparişinizi tamamlamak sadece birkaç dakika sürüyor. Kuponları belirli bir kategoride değil tüm kategorilerde kullanabilme imkanının olması da yine sizin için bir avantaj. Siteye üye olan ve alışveriş yapanları birçok farklı avantaj bekliyor. Siteye üye olanlar ise 1v1y indirim kuponlarının yanı sıra alışveriş yaptıkça ModaPara kazanmaya başlıyor. Ne kadar çok alışveriş yaparsanız o kadar ModaPara’nız hesabınızda birikiyor. Biriken ModaPara’larınızı ise hediye çekine dönüştürebilir ve alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra arkadaşlarınızı siteye davet edebilir ve üye olmalarını sağlayabilirsiniz. Davet ettiğiniz arkadaşınızın her alışverişi size puan kazandırıyor. Davet ettiğiniz arkadaşınız da eğer başka birini davet eder ve o kişi de üye olduktan sonra alışveriş yapmaya başlarsa bu sefer hem siz hem de davet ettiğiniz arkadaşınız para puan kazanıyor. Bu işlem 3.üncü davet edilen kişiye kadar sürüyor. Kazandığınız para puanları 1v1y hediye çekine dönüştürmek ve alışverişlerinize kullanmak ise oldukça kolay. Siz ve davet ettiğiniz arkadaşlarınızı alışveriş yaptıkça para puan kazanmaya devam edersiniz. Bu avantajlı alışveriş tarifesi sadece 1v1y.com’da bulunuyor.

Daha Fazla Alışveriş Daha Fazla ModaPara!

Siz, davet ettiğiniz arkadaşlarınızın ve onların davet ettikleri kişiler alışveriş yaptıkça puan kazanmaya devam edebilirsiniz. Üstelik yılın farklı günlerinde bankalar, gsm şirketleri ve büyük firmalar ile yapılan anlaşmalar ile de hediye çeki kazanma şansınız devam ediyor. Bu fırsatları yakalamak için siteye üye olabilir, kampanyaların ve güncel haberlerin mail adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede fenomeni olduğunuz markalara ait kampanyalarda hızlı bir şekilde ulaşmış olacaksınız. Fırsat kodlarını kullanmak için ise harf ve rakamlardan oluşan kodu sipariş esnasında size sorulan alana girmeniz yeterli. Bu işlem sonunda indirim oranı otomatik olarak hesabınızdan düşecektir. Size özel 1v1y hediye çeklerini kaçırmayın!

1v1y Puanlaması: 3.5 / 5 (20 oylama)

Tüm aktif 1v1y fırsatlarımız Şubat 2015 tarihine kadar geçerlidir

1v1y hakkında daha fazlası

Website
www.1v1y.com
1v1y indirim kuponları
Kupon Alarmı Açık Kapalı

1v1y kupon kodları

En son 1v1y indirim kuponları ve fırsatları (Şubat 2015)

Bu sayfada en son 1v1y indirim kuponlarını bulabilir ve 1v1y sitesinden yapacağınız alışverişlerinizde 30% kadar indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kupon kodlarını kullanmak oldukça kolay: sadece "Kupon Kodunu Göster" butonuna tıklayın ve çıkan kupon kodunu kopyalayıp alışveriş yaptığınız mağazada kullanın.

1v1y indirim kuponları Şubat 2015

Üzgünüz, ne yazık ki aktif 1v1y indirim kuponu bulamadık. Kupon bilgilerimizi günlük güncelliyoruz, bu yüzden lütfen kısa süre sonra sayfamızı tekrar ziyaret ediniz.

En iyi kuponlar sayfamızda, size özel fırsatlar bulabilirsiniz

En iyi kuponlar sayfasına git ›

1v1y hakkındakiler

Mağaza Bilgileri

1v1y: Mağazaya git Mağazaya git

Website

www.1v1y.com

Eylül Çeviker

Mağaza hakkındaki düşüncemiz

Eylül Çeviker

1v1y kuponları daima kullanıcılara en avantajlı alışveriş olanağı sunmaktadır. 1v1y mağazasından yapacağınız online alışverişlerden önce kupon kodunuzu almayı unutmayın!