Sıkça Sorulan Sorular

Yardım mı lazım?

Nasıl Kullanılır

 • Kuponu Kullanamıyorum Çünkü Üzerine Tıkladığımda “Kupon Gerekli Değildir” Uyarısını Alıyorum. Bu Ne Anlama Gelmektedir?

  Online alışveriş portalımızın amacı sadece kullanıcılarımıza en iyi kuponları sağlamak değil, ayrıca kullanıcılarımızı tüm online mağazalardaki en son indirimlerden ve özel tekliflerden haberdar etmektir. Bu yüzden koda tıklayıp “Kupon gerekli değildir” uyarısını aldığınızda sistemimiz sizi seçmiş olduğunuz online mağazanın en yeni indirim olanaklarına yönlendirecektir. Bunun dışında, sizlere haftalık olarak bizleri takip etmenizi ve online mağazalardaki en iyi indirimleri yakalamanızı öneririz. 
 • Kupon Kodunu Nereden Bulabilirim?

  Kupon kodları harf ve rakamlardan oluşan uzun ve karmaşık diziler olabilir, bu nedenle hesap kaparken kodu doğru girdiğinizden emin olmanın en iyi yolu, kodu panoya yapıştırmaktır.

  Bunun için şu basit adımları izleyebilirsiniz: 1)"İndirim Kodunu Göster "e tıklayınız. Böylelikle, mağazanın internet sitesi yeni bir pencerede açılacak ve kod ekranın üst kısmında belirecektir. 2) Satın alma işlemi için hazır olduğunuzda, "Kodu Kopyala"ya tıklayınız ya da klavyedeki 'Ctrl' ve 'C' tuşlarına aynı anda basarak kod kopyalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  Hesap kapama aşamasında, imleci 'promosyon kod kutusu'na giriniz, farenizin sağ tuşuna tıklayınız ve yapıştırı seçiniz. Böylelikle, kodu kutuya yapıştırmış olacaksınız.
 • Kupon Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

  Kabul etmek gerekir ki bu durum bazen hileli olabilir. Kod her zaman siparişinizi ödeme aşamasında girilir, fakat kodu tam olarak nereye gireceğiniz mağazadan mağazaya biraz da olsa değişebilir.

  Genellikle, satın almak istediklerinizi sepetinize eklersiniz ve daha sonra hesap kapama aşamasına geçersiniz. Bu hesap kapama aşamasında ekranı dikkatle inceleyiniz. Ekranda "promosyon kodu", “indirim kodu” ve benzeri bir isme sahip bir kutu görüyor musunuz? O halde, buraya kodu giriniz.

  Bu kod her zaman siparişinizi tamamlamadan ya da ödeme detaylarını onaylamanızdan önce girilir. Bu nedenle, girilecek bir koda sahipseniz, siparişinizi kodu girdikten sonra tamamladığınıza emin olunuz, aksi halde indirimi kaçırırsınız.
 • Hesap Kapama Aşamasındayım Ama Hala Kodu Nereye Gireceğimi Bulamıyorum...

  Her mağazanın hesap kapama aşaması farklı olabilir ve bu durum bazen karmaşık bir hal alabilir. Bu nedenle, kodu nereye gireceğiniz konusunda size kolaylık sağlaması için aşağıdaki şartlara dikkat ediniz: İndirim Kodu, İndirim Kuponu, Promosyon Kodu, Kupon Kodu, Alışveriş Kodu, Fırsat Kodu. Bazen bir kutu hemen mevcut olmayabilir. Bu durumda, kutunun ortaya çıkması için tıklamanız gerekebilir. Bu nedenle, 'Promosyon kodu var mı?' gibi ifadelere bakabilirsiniz.
 • Kupon Kodum Çalışmıyor, Ne Yapabilirim?

  Tüm kodların tamamen test edildiğine ve SihirliKuponlara konulmadan önce kesinlikle çalışır halde olduğuna dair sizi temin ederiz. Fakat, bazen son kullanma tarihleri ​​veya hüküm ve şartlar bizim elimizde olmadan değişebilir. Buna rağmen, tüm teklifler puanlanabilir, böylece eğer bir kod çalışmıyorsa, sizin gibi alışveriş yapan kişilere yardım etme amacıyla kuponun yanında bulunan aşağı-başparmak düğmesini tıklayınız. Ayrıca, online hesap kapama aşamasından önce, herhangi bir teklifin, indirimin veya kuponun uygulanmış olduğunu kontrol etmenizi şiddetle öneririz. Eğer bir kod çalışmıyorsa, lütfen bize bildiriniz, böylelikle biz de bu durumu araştırarak, gerekirse, bu kodları siteden kaldırabiliriz. araştırmak ve olacaktır iletebilirsiniz. Bu konuda bir sorun yaşıyorsanız bize buradan ulaşabilirsiniz.
 • Bir Kuponu Nasıl Oylayabilirim?

  Her başarı değerlendirme kutusunun yanında; küçük, gri bir başparmak-yukarı veya başparmak-aşağı imgesi bulacaksınız. Eğer kupon çalışıyorsa, başparmak-yukarı imgesini tıklayarak bize bildiriniz. Eğer bir kupon çalışmıyorsa, başparmak-aşağı imgesini tıklayınız. Puanlama yaptığınız zaman, sizin gibi alışveriş severlerin en iyi tekliflere çok daha hızlı ulaşmalarını sağlamış olursunuz, aynı zamanda çalışmayan kuponların sayfadan çıkarılmasını sağlarsınız.

Genel

 • Kupon Kodu Nedir?

  Online alışveriş yaparken kupon kodu sayesinde para biriktirebilirsiniz. Hesap kaparken girilen bu özel kod sayesinde anında indirime sahip olabilirsiniz.

  Gerçekten çok basit! Hesap kaparken, kupon kodunu (promosyon kodu, e-makbuz ya da indirim kodu olarak da adlandırılır) girmeniz için hatırlatma yapılacaktır. İstenilen kodu kutuya giriniz ve sepetinizdeki son tutarda indirim anında gerçekleştiğini göreceksiniz.

  Her mağazanın kupon kodu isteme süreci az da olsa fark edebilir, bu nedenle kuponu girerken kendinize biraz zaman tanıyarak doğru işlem yaptığınızdan emin olunuz. Neredeyse tüm mağazalar, sepetinizin son tutarındaki değişikliği ödeme yapılmadan önce gösterir.

Kupon Paylaşımı

 • Kupon Gönderme İşlemini Nasıl Yapabilirim?

  Kupon gönderme işlemini, en sevdiğiniz mağazanın sağ tarafında bulunan kutuyu kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz. Basit bir şekilde, mağazanın internet adres bağlantısını giriniz ve daha sonra bu seçeneklerden birini seçiniz: kupon kodu, özel kod, ücretsiz nakliye, alışveriş üzerine ipuçları... Eğer kupon kodunu seçtiyseniz, kuponun kodunuzu giriniz. Ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde gözden geçirildikten sonra, teklif internet sitemizde aktif hale gelecektir.