Düğünlerde Nasıl Giyinmeliyim?

nedime

Havalar ısınmaya başladıkça doğal olarak düğünlerde artmakta. Hatta en yakın arkadaşınız, ailenizde birisi ya da size çok yakın olan akrabalarınızın düğünlerinde sanki kendi düğününüz gibi şık ve gösterişli olmak durumundayız. Peki bunun için ne tür tarzlar oluşturulabilir ya da her düğün için mağaza mağaza abiye bakmaya mı gitmeliyiz?

enmoda-elbise

 

Burcu Esmersoy’un modelliğini yaptığı Enmoda’nın krem siyah elbisesi modern tarzda bir düğün elbisesi olma niteliğinde. Sizi gösteren ve kendinize olan güveninizi rahatça sergileyebileceğiniz bu modelin piyasa fiyatı 114,90 TL olduğu halde Enmoda’da 99,90 TL’ye ulaşabilirsiniz. Ayrıca indirim kuponlarımızı kullanarak daha fazla indirimden faydalanma şansınız da var.

modagram-elbise

 

Günlük hayatta da renkli elbiseler tercih ediyorsanız bu tarzınızdan aslında vazgeçmenize aslında hiç gerek yok. Modagram’dan satın alabileceğiniz bu elbise piyasa fiyatının neredeyse yarısına 69,99TL’ye satılmakta.

etesettür elbise

 

Kapalı abiye modelleri için ise e-tesettür adresini tercih edebilirsiniz. Resimdeki modeli 438 TL yerine e-tesettür adresinde 109,49 TL’ye satın alabilirsiniz. Üstelik sitemizdeki %5 indirim kuponundan da faydalanabilirsiniz.

düğün