50 TL'nin Altında Şirin mi Şirin Bebek Kıyafetleri!

orgü-bebek-giysileri

Havalar ısınmaya başladı ve dışarıya çıkarken ufaklıklarımızın yüzünü rahatça görebileceğimiz kıyafetleri tercih etmenin zamanı geldi. Kışlık kıyafetlerin verdiği o sıkılmışlığı üzerlerinden atmaya çalışan küçükler, yazın gelmesiyle daha da rahat edecek. Özellikle de çocuğunuzun ilk yazıysa, önerilerime bir göz atıp yavrunuzun yazlık dolabını oluşturmanızda fayda var.

lacivert ekose

 

 

Aziz Bebe İç Body’li Jile Elbise Lacivert-Ekose ürününü Anne Lütfen online adresinde kolayca bulabilirsiniz. 59,95 TL’den 33,79 TL’ye inen bu ürünün fiyatını daha da düşürmek isterseniz sitemizdeki Anne Lütfen indirim kuponlarına göz atın ;)

Bücürük Elbise

Bücürük adresinde bulabileceğiniz bu şirin elbise ise 29,99 TL. Ayrıca bu ürün için sitemizde bulunan indirim kuponunu kullanabilir ve daha fazla indirim şansı elde edebilirsiniz.

lacivert tişört

Biraz da erkek ürünlerine değinelim. Bu lacivert tişört Nautica Kids markasına ait olup şu anda Unnado sitesinde satılmaktadır. Fiyatı 48,90 TL olan bu ürünü kolayca Unnado’dan satın alabilirsiniz. Unutmadan söyleyelim sitemizde Unnado’ya da ait indirim kuponu bulunmakta.

erkek pantalon

 

Bel kısmı ayarlanabilir lastikli, robot temalı baskıları bulunan denim pantalonu ise Markabebe sitesinde 22,45 TL’ye %50 indirimle bulabilirsiniz.

erkek-cocuk-giysileri